reflinky logo SkyWay
SkyWay je inovačný dopravný systém, ktorý predčí všetky existujúce!

Investujte do dopravnej technológie, ktorá zmení svet!

SkyWay Capital

Oficiálny partner skupiny spoločností SkyWay. Sme platforma pre crowdinvesting, prostredníctvom ktorej môže každý investovať do rozvoja inovačnej dopravy SkyWay.

Global Transport Investments

Má duševné vlastníctvo SkyWay v hodnote 400 867 433 000$, na základe ktorého sa vydávajú podiely spoločnosti. GTI spolupracuje len s právnickými osobami. Spoločnosť bola založená na britských Panenských ostrovoch, aby vytvorila najvýhodnejšie a najatraktívnejšie podmienky pre investorov. Môžete si overiť registráciu spoločnosti na adrese Financial Services Comission BVI - 66D3F76933 (viď Certificate of Good Standing).

Ako pracujú Vaše investície v SkyWay?

Investovať môže každý
SkyWay sa financuje na základe modelu crowdinvestingu – to predpokladá možnosť investovať malé sumy. Preto každý človek môže prispieť k rozvoju projektu. Otvárame pre Vás príležitosť vstúpiť do globálneho projektu a stať sa spoluvlastníkom unikátnej technológie inovačnej dopravy. Po úspešnej realizácii SkyWay môžete dostávať dividendy úmerné Vášmu počtu podielov v spoločnosti.

Vysoký diskont
Teraz majú podiely SkyWay diskont, ktorý niekoľkodesaťnásobne prevyšuje ich nominálnu hodnotu určenú na základe nezávislého hodnotenia Teraz sa na podiely SkyWay poskytuje niekoľkodesaťnásobný diskont voči ich nominálnej hodnote podľa nezávislého hodnotenia. S každou etapou sa diskont znižuje.

Podiel na veľkej korporácii
Spoluvlastníctvo technológie SykWay. Ak investujete teraz, stanete spoluvlastníkom celej technológie a ak bude úspešne realizovaná, budete môcť získať dividendy z každého projektu. Po 15. etape táto príležitosť nebude k dispozícii.Môžete sa stať spoluvlastníkom najväčšej dopravnej korporácie XXI storočia.

Zachovanie prírody
Ak teraz prispejete k rozvoju technológie SkyWay, pomôžete zachovať ekológiu planéty pre seba a budúce generácie.

Partnerský program SkyWay Capital

Efektívne nástroje
Využite naše lendingy, aby ste pritiahli nových investorov a sledujte štatistiku svojej práce vo vašom osobnom kabinete. Naša web stránka, stránky na sociálnych sieťach a prezentačné materiály Vám pomôžu pracovať efektívnejšie.

Odborné školenia
Vysoko efektívne tréningy a tímové workshopy vám umožnia stať sa majstrom vášho remesla, naučiť sa efektívne riadiť váš biznis a budovať úspešné vzťahy v tíme. Tí najlepší rečníci budú s vami zdieľať tajomstvá úspechu.

Cenné skúsenosti
Tým, že pritiahnete investície do projektu SkyWay, stávate sa motorom globálneho technologického pokroku. Zúčastňujete sa na rozvoji prelomovej technológie novej dopravy, po ktorom dopyt na celom svete. Je to skvelá vec a je príjemné sa jej venovať.

Pomoc moderátorov
Pravidelne organizujeme webináre a offline stretnutia, na ktoré môžete pozvať potenciálnych investorov, aby sa dozvedeli všetky podrobnosti o projekte.