reflinky logo Skrill
Vaša peňaženka ONLINE

Digitálne platby jednoduché, bezpečné a rýchle.

Spoločnosť Skrill od roku 2001 robí digitálne platby jednoduché, bezpečné a rýchle. Sme uznávaným svetovým lídrom v oblasti vývoja globálnych platobných riešení pre podnikanie a potešenie ľudí, či už ide o vkladanie finančných prostriedkov na hernú stránku, nákup online alebo zasielanie peňazí rodina a priatelia. Tiež spĺňame potreby podnikov na celom svete, pomáhame im vybudovať globálnu zákaznícku základňu a riadiť rast. Skrill je skutočne globálna spoločnosť. So sídlom v našom hlavnom sídle v Londýne a v našich kanceláriách v celej Európe a USA, naši pracovníci nad 500 rokov predstavujú viac ako 30 národností.

Spoločnosť Skrill, ktorá patrí medzi spoločnosti Skrill, Paysafecard, Payolution a Ukash, pôsobí v popredí platobných technológií odvtedy, ako sa stala prvým britským emitentom elektronických peňazí. Každý rok spracováva viac ako 150 miliónov transakcií online s celkovou hodnotou takmer 13 miliárd EUR.

SKRILL predplatená MasterCARD® je Váš účet na cestách.

Vychutnajte si okamžitý prístup k vášmu zostatku na účte a použite ho v zahraničí kdekoľvek Mastercard® je prijatý pomocou Skrill Prepaid Mastercard®. Objednávanie vašej karty trvá niekoľko sekúnd a karta je k dispozícii v štyroch menách. Euro, Britská libra, americké doláre a poľský zlotý. Vašu kartu dostanete do 7-10 dní, čím budete môcť platiť online a v obchode všade tam, kde uvidíte Mastercard® označenie akceptácie a tiež si vyberiete finančné prostriedky z bankomatov po celom svete. Neexistujú žiadne úverové šeky a využívate pridanú ochranu súkromia a bezpečnosť vášho účtu Skrill, ktorý nie je prepojený so žiadnym vaším bankovým účtom.

Začnite propagovať.

Obráťte sa na zákazníkov a získajte províziu za ich činnosť. Zapojte sa do nášho partnerského programu a propagujte digitálne peňaženky NETELLER / Skrill. Získajte 20% podiel na výnosoch. Po schválení si môžete vybrať z viac ako 1000 bannerov a odkazov pre vaše stránky.