reflinky logo FreeBit
FreeBit - Získajte zadarmo Bitkoiny každú hodinu!

Získajte až do 200 USD ZDARMA v Bitkoinoch

Vyskúšajte svoje šťastie každú hodinu hraním našej jednoduchej hry a môžete vyhrať až 200 dolárov zadarmo v bitkoinoch!

Znásobte vaše Bitkoiny
Znásobte svoje bitkoiny hraním jednoduchej hry HI-LO, ktorá je navrhnutá tak, aby bola preukázateľne spravodlivá pomocou kombinácie matematiky a kryptografie.

Vyhrajte HI-LO JACKPOTY až do 1 BTC
Vyhrajte veľké jackpotové výhry HI-LO až do 1 bitkoinu pri každej hre.

ZDARMA týždňová lotéria s veľkými cenami.
Vyhrajte veľké ceny s našou týždennou lotériou, na ktorú dostanete bezplatné lístky vždy, keď Vy alebo Váš referral, hrá zdarma bitcoinovú hru "Free Roll".

50% celoźivotná provízia za každého referrala.
Porozprávajte sa so svojimi priateľmi o FreeBit a získajte 50% zo toho čo vyhrajú v hre "Free Roll" a získajte zdarma ďalśie lístky na lotériu..

Bitcoin úspory účtu s Denným úrokom.

Váš účet FreeBitco.in je teraz aj sporiaca peňaženka! Získajte zložený denný úrok z akéhokoľvek zostatku, ktorý vlastníte vo svojom účte FreeBitco.in, bez toho, aby ste robili čokoľvek. Všetko, čo musíte urobiť, je udržiavať rovnováhu najmenej 30.000 satoshi (0.0003 BTC) vo vašom FreeBitco.in účte a my Vám zaplatíme zvýšený úrok na celý Váš zostatok každý deň. Neexistuje žiadna doba uzamknutia, aby ste získali úroky, takže začnete zíkavať úroky už od prvého dňa! A Váš zostatok si môžete vybrať kedykoľvek budete chcieť. Používajte svoj účet FreeBitco.in ako okamžitý účet na úschovu nadbytočných bitkoinov a získate tak pasívny úrok každý deň.

Takisto vám zaplatíme 25% provízií za akékoľvek úroky, ktoré získali vaši refrrali!

Existuje doba uzamknutia alebo minimálna doba investovania predtým, ako začnem zarábať úrok?
Nie! Začnete zarábať úrok od prvého dňa. Neexistuje žiadna doba na uzamknutie, môžete kedykoľvek vybrať svoje Bitcoiny pomocou tlačidla WITHDRAW v hornej časti stránky. Vždy máme dostatok rezerv, aby sme uspokojili všetky výbery.

Môžem získať provízie za úroky získané mojimi referralmi?
Áno! Platíme vám 25% provízie z akéhokoľvek úroku, ktorý získali vaši referrali. Ak váš referral dostane 100 satoshi v úroku za deň, bude tiež 25 satoshi pripísaných na Váš účet.

Bude úroková sadzba fixná navždy alebo sa môže zmeniť?
Ak dôjde k zmene okolností, môžeme v budúcnosti úrokovú sadzbu zmeniť. Každú zmenu sadzieb oznámime najmenej 30 dní vopred prostredníctvom webovej stránky a nášho twitterového účtu (https://twitter.com/freebitco).

Ako vám môžem dôverovať?

Podnikáme od roku 2013 a sme jednou z najobľúbenejších webových stránok (pozri Alexa). Naši užívatelia uložili tisíce bitcoinov a za tie roky sme vyplatili desiatky tisíc kusov. Uverejnili sme tiež dôkaz o našej ťažobnej činnosti, ktorá môže slúžiť na sledovanie ťažobných platieb, ktoré zśkavame. Odporúčame vám, aby ste zozačiatku použili malé čiastky, až kým nezískame vašu dôveru, po ktorej si môžete s nami ušetriť väčšie sumy, ak sa vám to bude páčiť.

 

TIP!

Projekt FreeBit je súčasťou týchto kombi programov. 

StrojNaPeniaze.sk