reflinky logo CoinPot
Krypto - mikropeňaženka., krížové výmeny kryptomien zdarma, ťažba z vášho prehliadača.

Čo je CoinPot?

CoinPot je úplne nová mikroprogramová služba, ktorá podporuje najrôznejšie coiny - BTC, LTC, Doge, Dash, BTCH. Pomocou CoinPot sa vaše coiny nahromadia mimo reťazca pre vašu adresu peňaženky z rôznych zdrojov, napríklad z faucetov ako sú napríklad Moon Bitcoin alebo Bit Fun atď. Účet CoinPot môže byť prepojený s viacerými adresami peňaženky a viacerými coinami Úplne ZDARMA - ale je potrebná registrácia Vaša bilancia je v tomto účte pripravená pre všetky podporované coiny - bitcoin, dogecoin a litecoin spočiatku Môžete si vyžiadat' výber, pre celý alebo časť vášho zostatku kedykoľvek!

(POZNÁMKA: Každý z coinov má odlišné prahové hodnoty pre odstúpenie a niektoré môžu mať poplatok za výber)

Na oplátku Vám sľubujeme:

Ak ste skutoční a čestní používatelia, ktorí dodržiavajú pravidlá ...
Budeme udržiavať hladký priebeh prevádzky CoinPot - zlepšovanie a zvyšovanie sadzieb plnenia čo najčastejšie budeme platiť akékoľvek výbery v priebehu 48 hodín, keď ste o to požiadali. Budeme okamžite odpovedať na akékoľvek otázky týkajúce sa podpory, ktoré môžete mať prostredníctvom e-mailu (support@coinpot.co)

Ak ste podvodník alebo bot ...
Zistili sme vaše zneužitie a pozastavili váš účet. Nebudeme vám vyplácať žiadne výbery - to znamená strata finančných prostriedkov a ani kompenzáciu času stráveného používaním systému. Nebudeme s vami zasielať žiadnu korešpondenciu (e-mail atď.), Pretože to je len strata energie. Ak ste podvodník a pokúsite sa s nami kontaktovať, prosímenebuďte prekvapení, že neodpovedáme, a vezmite to ako znamenie, že sme zistili zneužitie a nechceme, aby ste ďalej používali naše systémy.

Ak hráte čistú hru, potom vás tu chceme! :)
Dúfame, že toto objasňuje situáciu čo najviac a dáva vám istotu, že budete ďalej používať CoinPot.

Ďalšie výhody účtu CoinPot ...

  • Zvýšená bezpečnosť - voliteľná 2FA
  • Okamžitá konverzia medzi vašimi coinami
  • Ťažba z vášho prehliadača.

 

 

TIP!

Projekt CinPot je súčasťou týchto kombi programov. 

StrojNaPeniaze.sk