reflinky logo BonusBit
Bonus Bitcoin je úplne ZDARMA bitcoin faucet, ktorý vypláca až 5000 satoshi každých 15 minút.

Čo je Bonus Bitcoin?

Bonus Bitcoin je bitkoin faucet úplne ZDARMA, ktorý vypláca až 5000 satoshi každých 15 minút.
Taktiež na konci každého dňa (okolo polnoci UTC) dostanete automaticky 5% bonus na zostatok na bežnom účte - za predpokladu, že ste urobili aspoň jeden výber z faucetu počas predchádzajúceho dňa.
Od 6. júla 2017 sa všetky platby od spoločnosti Bonus Bitcoin uskutočňujú okamžite a priamo do vášho účtu CoinPot.
Spravujeme aj veľmi veľkorysý partnerský program: Povedzte svojim priateľom a kolegom, aby sa zaregistrovali pomocou odkazu na sprostredkovanie a dostali 50% provízie z každého výberu, ktorý urobia z faucetu.

(Poznámka: na denný bonus sa neplatí žiadna provízia)

Koľko môžem zarobiť?

Požiadavky na faucet
Našim cieľom je byť jedným z najvyšších platobných faucetov v okolí! Aby sme zabezpečili čo najvyššiu výšku vašich výberov, sadzbu automaticky upravíme na základe viacerých faktorov vrátane kurzu BTC v USD a nášho reklamného príjmu. V súčasnosti môžete vybrať až 5 000 satoshi každých 15 minút. Akonáhle sa zaregistrujete a prihlásite, budete môcť zistiť, aká je súčasná priemerná sadzba na jeden výber.

Odporúčanie pre sprostredkovanie
Máte tiež neobmedzený potenciál zvýšiť svoje zárobky pomocou našej schémy sprostredkovania, ktorá platí 50% celoživotnú províziu.

Bonusy, propagačné akcie a súťaže
Ako naznačuje aj náš názov, spúšťame aj rôzne spôsoby, ako zvýšiť vaśe zárobky prostredníctvom našich bonusových schém - spolu s častými špeciálnymi akciami a súťažami.
Najlepším spôsobom, ako udržať krok, je "like" na našej stránke na Facebooku alebo "follow" na Twitteri, kde nájdete vždy najnovšie správy.
Naša súčasná bonusová schéma zaplatí denne 5% bonus z celkovej sumy všetkých výberov z faucetu a províziu za referallov počas predchádzajúcich 72 hodín (3 dni) - za predpokladu, že ste urobili aspoň jeden výber z faucetu počas predchádzajúceho dňa.
(Upozornenie: Z času na čas budeme meniť naše bonusové schémy, pre zachovanie si zaujímavosti a predstavenie nových, vzrušujúcich spôsobov, ako zvýšiť príjmy z faucetu.

lyrex.eu

Prečo nemôžem urobiť výber z faucetu?

Pravdepodobne máte problémy s výberom na Bonus Bitcoin z jedného z nasledujúcich dôvodov ...

Blokovanie reklám
Ak zistíme, že ste zablokovali reklamy alebo sa nezobrazujú vo vašom webovom prehliadači, zabránime vám robiť výber z faucetu. Ak sa nejaké reklamy nezobrazujú, musia byť vo vašom prehliadači / zariadení zablokované. Môže to byť doplnok alebo rozšírenie prehliadača pre blokovanie reklám. Ak áno, zakážte prosím plugin / softvér prehliadača na blokovanie reklám alebo pridajte túto stránku do zoznamu výnimiek.

Nekompatibilita prehliadača a zariadenia
Táto webový faucet je navrhnutý tak, aby pracoval na najširšom rozsahu webových prehliadačov a zariadení. Je však možné, že váš prehliadač / zariadenie nie je podporované a pri pokuse o výber sa zobrazí chybové hlásenie. Ak áno, vyskúšajte iný prehliadač alebo zariadenie, aby ste si overili, či ide o problém, skôr ako sa o nás obrátite.

TIP!

Projekt BonusBit je súčasťou týchto kombi programov. 

StrojNaPeniaze.sk