reflinky logo Bitsdaq
Bitsdaq spustil novú obchodnú platformu pre kryptomeny, ktorá je zameraná na ázijské trhy.

Bitsdaq Exchange 

Založená je na technológii Bittrex a je nastavená tak, aby poskytla používateľom obchodné služby kompatibilné s diverzifikovanými digitálnymi aktívami.
Zástupca zo singapurského Bitsdaq pred spustením uviedol, že platforma zaznamenala významný záujem, pričom v prvých 24 hodinách po oznámení o burze získalo 10 000 predregistrácií a získalo až 1 000 registrácií za hodinu.

 

Spoločnosť Bittrex bola založená v roku 2014 a je založená na americkej kryptokonverznej burze, ktorá je známa veľkým množstvom kótovaných mien a dobrou povesťou v oblasti bezpečnosti. V roku 2018 začala spoločnosť expandovať do zahraničia prostredníctvom partnerstiev s miestnymi aktérmi vrátane Južnej Afriky VALR a prevádzkovateľa spoločnosti Upbit v Južnej Kórei.

V septembri 2018 oznámila založenie pobočky Bittrex International, ktorá vlastní a spravuje podnikové blokové obchody mimo USA.

 

Bitsdaq sľubuje, že poskytne kompatibilnú a dôveryhodnú platformu s výberom projektov svetovej kvality.
Spoločnosť plánuje podporovať fiat meny v neskoršej fáze s rozvojom plánu, ktorý obsahuje platformu menové dividendy, zľavy z transakčných poplatkov, hlasovanie v menách a komunitné hlasovanie Bitsdaq.

Bitsdaq airdrop

1. Zaregistrujte sa v Bitsdaq Airdrop.
2. Potvrďte svoju email adresu a prihláste sa (+2000 BXBC)
3. Dokončite overenie KYC. (+4000 BXBC)
4. Zdieľajte svoj reflink a získajte 500 BXBC tokenov za každú registráciu, 1000 BXBC tokenov, ak váš referal dokončí KYC.
5. +200 BXBC tokenov za denné prihlásenie

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu airdrop, neváhajte nás kontaktovať na services@bitsdaq.com.

Ako skontrolovať váš BXBC zostatok

Prihláste sa na svoj účet: https://bitsdaq.com/login
Kliknite na položku Môj účet v pravom rohu
Kliknite na tlačidlo "Candy" skontrolovať zostatok BXBC